Redmi K70 Ultra’nın gelişi yakın, efsane bir telefon olacak

Redmi K70 Ultra‘nın çıkışı yakın gibi görünüyor. Bu cihazla ilgili bazı sızıntılar daha önce de gündeme gelmişti ve şimdi de Çin’de resmi olarak sertifikalandı. Redmi K70 Ultra, yüksek kaliteli bir telefon ve 3C sertifikasında ortaya çıktı. Şimdi bu durumu detaylandıralım.

Redmi K70 Ultra, Redmi K60 Ultra’nın doğrudan halefi olarak karşımıza çıkıyor. Bu model, 2407FRK8EC model numarasıyla 3C veritabanında görüldü. Bu sertifikalandırma, Redmi K70 Ultra’nın yakında Çin’de piyasaya sürülebileceğini işaret ediyor. Cihaz, MDY-14-ED ve MDY-16-EB şarj cihazlarıyla listelendi ve bu da 120W hızlı kablolu şarj desteğini doğruluyor.

Redmi K70 Ultra’nın gelişi yakın, efsane bir telefon olacak

Son sızıntılara göre, K70 Ultra‘nın büyük bir 5.500 mAh batarya ile geleceği ve bu kapasitenin selefinden yüzde 10 daha büyük olduğu söyleniyor. Ön tarafta, cihaza özel çift çekirdekli bir ekran çipi ile birlikte 1.5K OLED ekran bulunması bekleniyor. Tanınmış duyumcu Digital Chat Station, K70 Ultra’nın amiral gemisi seviyesi bir yonga seti olan MediaTek Dimensity 9300+ ile donatılacağını paylaştı. Ayrıca cihazın tasarımının da bir yükseltme alacağı söyleniyor.

Redmi K70 Ultra‘nın metal çerçeveler ve cam arka yüzey ile gelmesi ve renk, malzeme ve bitiş gibi konularda iyileştirmeler sunması bekleniyor. Önceki raporlar, cihazın 24GB LPDDR5X RAM ve 1TB UFS 4.0 depolama alanı sunabileceğini öne sürdü. Arka tarafta, 50 megapiksel ana kameranın ultra geniş açılı lens ve makro kamera ile desteklenmesi muhtemel. Şu an için elimizdeki bilgiler bunlar, daha fazla güncelleme için takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir